Wetmedic

Agnieszka Leżańska właścicielka przychodni dla zwierząt Wetmedic weterynarz Saska Kępa Praga Południe

Agnieszka Leżańska 

lekarz weterynarii, internista, założycielka

Przychodnia weterynaryjna Wetmedic została
otwarta na Saskiej Kępie w roku 2004 przez panią doktor
Agnieszkę Leżańską.

W pierwszych latach działalności przychodnia mieściła się przy ulicy Zwycięzców 42 w niewielkim 50 metrowym lokalu użytkowym. Pani doktor pracowała sama stopniowo przekonując do siebie mieszkańców Saskiej Kępy oraz ich pupili. Z biegiem czasu w przychodni Wetmedic zaczęli pracować kolejni lekarze weterynarii. Po pięciu latach działalności doktor Leżańska postanowiła przenieść przychodnię do większego lokalu przy ulicy Zwycięzców 40. Dzięki dodatkowej przestrzeni powstała recepcja a wraz z jej powstaniem w zespole przychodni Wetmedic pojawiły się nowe osoby.
Oferta firmy była powoli rozszerzana o nowe usługi, zakupiono nowy sprzęt medyczny, zdecydowano także o zatrudnieniu techników weterynaryjnych, czyli pielęgniarek. W roku 2021 doktor Leżańska zdecydowała o przeprowadzeniu totalnej metamorfozy przychodni Wetmedic. Wynajęto lokal sąsiadujący z firmą i dzięki temu powierzchnia Wetmedic powiększyła się dwukrotnie. W chwili obecnej Wetmedic znajduje się w dużym lokalu z nowoczesnym wystrojem. Poczekalnia podzielona jest na dwie części- dla kotów i oddzielną dla psów. Dzięki temu zwierzęta mniej stresują się przed konsultacjami.
recepcja przychodni Wetmedic weterynarz Saską Kępa Praga Południe
poczekalnia w przychodni Wetmedic weterynarz Saską Kępa Praga Południe
sala chirurgiczna zabieg przychodnia Wetmedic Saską Kępa Praga Południe Stanisław Leżański, Bartłomiej Różycki
Andrzej Antosiewicz weterynarz Saska Kępa Praga Południe przychodnia Wetmedic

Agnieszka Leżańska 

lekarz weterynarii, internista, założycielka

Posiadamy cztery gabinety konsultacyjne, salę chirurgiczną z salą przygotowawczą, szpital, oddzielny, specjalnie wyposażony gabinet stomatologiczny, a także salonik groomerski.
Załoga Wetmedic to prawie dwadzieścia osób.

Przyjmujemy 7 dni w tygodniu
Podjęliśmy współpracę z wieloma specjalistami, aby rozszerzyć oferowane usługi i zapewnić najwyższą ich jakość i pełen profesjonalizm.
Za sukcesem Wetmedic stoi silna kobieta, która jak sądziły nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
Zapraszamy do Wetmedic na Saskiej Kępie!!!

zabieg stomatologiczny w przychodni Wetmedic weterynarz na Saskiej Kępie

Nasz zespół

Agnieszka Leżańska

Agnieszka Leżańska - Interna, stomatologia

Ukończyła wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. W trakcie trwania studiów odbyła staż zagraniczny w zespole doktora Marca Alberta Blaiset we Francji, a także w Michigan State University na oddziale profesora T. Bradena.
Po zakończeniu studiów, oraz po zdobyciu doświadczenia w warszawskich lecznicach otworzyła przychodnię Wetmedic. Pani Doktor prywatnie jest mamą Zuzi i Kubusia, oraz właścicielką kota Meli, buldożka francuskiego Lucusia i golden retrievera o imieniu Wall-e. 🙂
Edyta Kalinowska

Edyta Kalinowska - Interna, dermatologia

Poznajcie lekarza weterynarii Edytę Kalinowską. W 2012 r. ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. W trakcie studiów, w ramach wolontariatu, odwiedzała olsztyńskie przychodnie celem zgłębiania technik zawodu. Po studiach rozpoczęła staż w Przychodni WETMEDIC, jednocześnie biorąc udział w wielu kongresach i konferencjach. Po stażu kontynuowała przygodę u nas już jakoś samodzielny lekarz na stanowisku internisty
Podczas pracy pokochała dermatologię, otologię, cytologię, parazytologię i diagnostykę laboratoryjną. W tych dziedzinach szczególnie rozszerzała swoją wiedzę. Do tej pory najbliższa jej sercu jest dermatologia i pacjentów z tymi problemami najczęściej konsultuje. Wciąż aktywnie poszerza wiedzę w tym temacie na licznych szkoleniach pod opieką najbardziej znanych dermatologów w kraju i za granicą. Prywatnie właścicielka szalonego, choć już leciwego kundelka Benka i mama dwóch chłopców. W wolnych chwilach miłośniczka tańca, gotowania oraz długich i szczerych rozmów z ukochanymi przyjaciółmi z pracy.
Bartłomiej Rożycki

Bartłomiej Rożycki - Anestezjologia

W 2019 r. ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Od najmłodszych lat obserwował swoich rodziców przy pracy lekarskiej i z zafascynowaniem czekał, aż będzie mógł samodzielnie pomagać chorym zwierzakom. W trakcie studiów odwiedzał liczne lecznice w Warszawie i okolicach obserwując przy pracy wybitnych specjalistów. Swoją pracę rozpoczął od krótkiego stażu w przychodni w Chotomowie. Po paru miesiącach skorzystał z możliwości pracy w Klinice Małych Zwierząt SGGW oraz w specjalistycznej lecznicy na Ochocie. Z Wetmedic związał się w 2021 roku jako anestezjolog.
Pasję do opieki nad życiem zwierząt w trakcie operacji chirurgicznych odkrył jeszcze przed skończeniem studiów. Rozpoczął asystowanie bardziej doświadczonym lekarzom przy zabiegach, pomagał w schronisku przy operacjach oraz przystąpił do licznych szkoleń. W 2022 roku ukończył międzynarodową szkołę anestezjologiczną VAS Prywatnie wyczynowy szachista, aktywnie organizujący szkolenia i wyjazdy dla młodzieży. Wspiera schronisko dla psów w Czaplinku k. Góry Kalwarii organizując akcje promocyjne. między innymi 2 lata temu z bratem spłynął kajakiem 960 km Wisłą
Stanisław Leżański

Stanisław Leżański - Chirurgia, ortopedia

Przez pierwsze 15 lat pracował we Francji, po powrocie do kraju kontynuował swoją praktykę tutaj. Pan Doktor wykonuje wszystkie zabiegi chirurgiczne, zarówno na tkankach miękkich, jak również ortopedyczne. Propagował wprowadzenie niektórych zabiegów ortopedycznych na polski rynek medyczny. Jako jeden z pierwszych wykonał, zakończony sukcesem zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Zaprojektował płytkę stosowaną do chwili obecnej w zabiegu potrójnej osteotomii miednicy u psa
Wielokrotnie Pan Doktor był tłumaczem kongresów w Polsce, a także ich współorganizatorem. Zapraszał wielu specjalistów francuskich z dziedziny chirurgii, ale także innych dziedzin medycyny weterynaryjnej do Polski. U nas w klinice z powodzeniem prowadzi zabiegi na tkankach miękkich, ortopedyczne oraz neurochirurgiczne (operacje kręgosłupa, przy niedowładach kończyn miednicznych).
Viola Urbańska

Viola Urbańska - Interna

Poznajcie lekarza weterynarii Violę Urbańską (Kowalik) Tytuł lekarza weterynarii uzyskała w 2008roku kończąc SGGW w Warszawie. W trakcie studiów pomagała jako wolontariusz w kilku warszawskich lecznicach i schronisku w Celestynowie.Po ukończeniu studiów odbyła staż kliniczny w Modern Veterinary Clinic w Dubaju.
Po powrocie zdobywała doświadczenie zawodowe w kilku warszawskich lecznicach.Od 2012 roku związana z Wetmedic. Wolny czas lubi spędzać podczas długich spacerów ze swoja przesympatyczną suczką Tulą.
Andrzej Antosiewicz

Andrzej Antosiewicz - Interna, radiologia

Lek wet Andrzej Antosiewicz, specjalista radiologii weterynaryjnej Ukończył studia weterynaryjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W 2021 r. uzyskał tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej. Posiada bogate doświadczenie internistyczne zdobyte w klinikach całodobowych oraz wiodących ośrodkach naukowych w Polsce. Autor oraz konsultant kilku publikacji naukowych.
Pan doktor na co dzień przyjmuje pacjentów internistycznych, oraz zajmuje się diagnostyką RTG. Prywatnie miłośnik podróży.
Mariusz Siedlicki

Mariusz Siedlicki - Usg

Poznajcie lekarza weterynarii Mariusza Siedlickiego. Pan Doktor już w trakcie studiów na Wydziale Weterynaryjnym SGGW ukierunkował swoją drogę zawodową na diagnostykę obrazową zwierząt. Przez kilka lat pozostał związany z uczelnią, prowadząc zajęcia z radiodiagnostyki oraz współtworząc koła zainteresowań dla studentów z tej tematyki. Przez osiem lat był pracownikiem Oddziału Diagnostyki Obrazowej Kliniki Małych Zwierząt przy SGGW, w trakcie której to praktyki rozwijał swoje kompetencje nie tylko w badaniu psów i kotów, ale także innych zwierząt udomowionych i egzotycznych.
Odbył także staż w renomowanej klinice weterynaryjnej w Paryżu, Eiffelvet, gdzie korzystał z wieloletniego doświadczenia swoich francuskich współpracowników. Jest współautorem wielu publikacji z dziedziny diagnostyki weterynaryjnej, prowadzi szkolenia dla lekarzy weterynarii z zakresu radiologii i ultrasonografii. W codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się wykonywaniem badań USG i RTG, ale także oceną badań w technice tomografii komputerowej.
Katarzyna Kwiatkowska

Katarzyna Kwiatkowska - Interna, medycyna kotow

Poznajcie lekarza weterynarii Katarzynę Kwiatkowską. W 2016 r. ukończyła studia weterynaryjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kongresach i konferencjach w dziedzinie medycyny weterynaryjnej. Aktualnie w trakcie studiów specjalizacyjnych z Chorób Wewnętrznych Psów i Kotów. Tajniki pracy ze zwierzętami zaczęła zgłębiać już w czasie trwania studiów zdobywając doświadczenie zawodowe pod okiem wielu specjalistów.
Na co dzień przyjmuje pacjentów internistycznych. Jej serce zawodowe bije głównie dla kotów. Prywatnie jest właścicielką dwóch kotów - Kurwia i Kalasantego oraz szczęśliwą mamą łobuziary Michalinki. Miłośniczka górskich wędrówek, dobrej książki i pysznego jedzenia.
Halszka Steckiewicz

Halszka Steckiewicz - Technik weterynarii

Wiktoria Izdebska

Wiktoria Izdebska - Technik weterynarii

Aleksandra Piskorz

Aleksandra Piskorz - Technik weterynarii

Klaudia Trendak-Groomer

Klaudia Trendak - Groomer

Sylwia Zakrzewska

Sylwia Zakrzewska - Recepcja

Piotr S