Wetmedic

Onkologia

Choroba nowotworowa to zawsze nieprzyjemna diagnoza dla naszych pacjentów, jednak wraz z rozwojem medycyny weterynaryjnej możemy w chwili obecnej poradzić sobie z tą chorobą.

 

W Wetmedic oferujemy najnowocześniejsze metody leczenia, które pozwalają na skuteczne zwalczanie choroby. Przy tym zawsze pamiętamy o tym, że nasi mali pacjenci potrzebują szczególnie delikatnego podejścia, dlatego staramy się zminimalizować stres i niepokój związany z leczeniem.

 

W naszej przychodni Wetmedic oferujemy konsultacje onkologiczne przeprowadzane przez pana dr. Jacka Micunia. To doświadczony weterynarz, który specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób nowotworowych u psów i kotów. 

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, a nasz zespół zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro naszych pacjentów.

Wykonujemy:

  • biopsje diagnostyczne
  • biopsje wycinające
  • badania cyto- i histopatologiczne
  • chirurgię onkologiczną

 

Jeśli zauważyłeś u swojego pupila lub kota jakiekolwiek objawy sugerujące chorobę nowotworową, nie czekaj i odwiedź naszą przychodnię w Warszawie już dziś. Dzięki naszym doświadczonym lekarzom weterynarii i najnowszej technologii, pomożemy Twojemu psu lub kotu odzyskać pełne zdrowie i radość życia.