Strzyżenie i kąpiele zwierząt w Warszawie

Fryzjerką w przychodnia Wetmedic jest Klaudia Trendak. Kontakt z Klaudią odbywa się za pośrednictwem recepcji w naszej przychodni. Strzyżenia i kąpiele odbywają się każdego dnia tygodnia, zazwyczaj oprócz niedziel. Jeśli chcesz umówić swojego pupila na zabieg strzyżenia i kąpieli zadzwoń do naszej recepcji a resztę załatwimy za Ciebie!

Profesjonalne strzyżenie i kąpiele zwierząt Warszawa

Każdy właściciel zwierzęcia pragnie zapewnić swojemu pupilkowi najwyższy standard opieki. W codziennym utrzymaniu zdrowia i szczęścia zwierzaka kluczowa jest prawidłowa pielęgnacja. Zarówno strzyżenie, jak i kąpiele odgrywają istotną rolę w zapewnieniu komfortu i dobrego samopoczucia twojego futrzanego towarzysza. W naszej klinice oferujemy kompleksowe strzyżenie i kąpiele zwierząt (Warszawa). Umów się już dziś na wizytę!

Rezerwacja wizyty

Na wizytę można umówić się telefonicznie pod numerem: +48 510 610 109,
albo korzystając z naszego systemu rezerwacji online:

Strzyżenie zwierząt – postaw na zadbany wygląd i zdrowie pupila

Strzyżenie sierści twojego zwierzęcia nie ogranicza się jedynie do kwestii estetycznych – ma również ogromne znaczenie dla zdrowia pupila. Prawidłowa długość sierści zapobiega przegrzewaniu się w letnie dni oraz zapewnia ciepło w zimowe miesiące. Regularne strzyżenie umożliwia kontrolę stanu skóry, minimalizując rozwój ewentualnych problemów dermatologicznych, a także ułatwia utrzymanie higieny zwierzaka. W naszej ofercie proponujemy profesjonalne strzyżenie psów, które uwzględnia dopasowanie stylizacji do rasy oraz indywidualne preferencje właściciela.

Kąpiele zwierząt – zadbana i czysta skóra to podstawa

Zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywa właściwa pielęgnacja nie tylko samego futra, ale także skóry psów. Brak regularnych kąpieli oraz prawidłowego wyczesywania podszerstka może doprowadzić do stanów zapalnych, nadmiernych ubytków sierści, lub pojawienia się niechcianych gości w postaci pcheł. Nasza specjalistka psiego fryzjerstwa z ogromną dbałością zadba o twojego pupila bez względu na jego rozmiar i rodzaj włosia. Istotne jest, że właściwej pielęgnacji powinny być poddawane zarówno psy o długiej sierść, jak i te, które charakteryzują się krótkim włosiem. Nasza poradnia weterynaryjna (Warszawa) oferuje kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, po których twój czworonożny przyjaciel nie tylko zyska piękny wygląd, ale również zdrową i zadbaną skórę.

Zadbaj o właściwą pielęgnację swojego czworonoga

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wizyta u psiego fryzjera może być niezwykle stresująca. To właśnie dlatego do współpracy zaprosiliśmy profesjonalną fryzjerkę, która podobnie jak my kocha pracę ze zwierzęcymi przyjaciółmi. Podczas każdej kąpieli i strzyżenia najważniejszym jest dla nas zapewnienie twojemu pupilowi maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Wszystko po to, by czuł się u nas wyjątkowo dobrze. Przyprowadź do nas swojego zwierzaka, a zapewniamy, że zadbamy o niego we właściwy sposób.