Chirurgia weterynaryjna w Warszawie

Doświadczony zespół specjalistów

Nasz zespół to doświadczeni lekarze weterynarii, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. W naszej przychodni przeprowadzane są różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne, włącznie z chirurgią ortopedyczną.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w narkozie wziewnej pod nadzorem doświadczonego anestezjologa, zapewniając maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu dla naszych pacjentów.

Nasz chirurg i ortopeda, dr Stanisław Leżański, to wyjątkowo zmotywowany specjalista, posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu urazów i chorób układu kostno-stawowego.

Wspierany przez nasz zespół lekarzy i techników weterynarii, jest w stanie zapewnić kompleksową opiekę i rozwiązania terapeutyczne dla każdego puchatego pacjenta.

Kompleksowa opieka chirurgiczna zwierząt w Warszawie

W razie potrzeby zapewniamy również opiekę poszpitalną i rehabilitacyjną, aby pacjenci mogli szybko wrócić do zdrowia. Jesteśmy przekonani, że nasza pasja i wysokie umiejętności przyciągną do nas właścicieli kotów i psów zainteresowanych najlepszą opieką weterynaryjną w Warszawie.

Wykonujemy wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej
oraz ortopedii:

 • kastracja i sterylizacja (ovariohisterectomia)
 • zabiegi na jamie brzusznej – laparotomie, enerotomie, enterectomie, cesarskie cięcia, skręty żołądka, zabiegi na wątrobie, śledzionie i nerkach
 • zabiegi na pęcherzu moczowym
 • cystotomia
 • usunięcie tarczycy, nadnerczy
 • zabiegi onkologiczne
 • biopsje, wycinki, usuwanie guzów i zmian nowotworowych, mastectomie
 • zabiegi ortopedyczne – rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego kolana- metody CBLO, over the top i inne
 • zwichnięcia rzepek
 • potrójna osteotomia miednicy
 • badania w kierunku dysplazji
 • osteosyntezy
 • operacje na kręgosłupie

 

Rezerwacja wizyty

Na wizytę można umówić się telefonicznie pod numerem: +48 510 610 109,
albo korzystając z naszego systemu rezerwacji online:

Najlepszy chirurg – weterynarz Warszawa weterynarz chirurg ortopeda

Chirurgia zwierzęca to specjalizacja, która zdobywa coraz większe uznanie w dzisiejszym społeczeństwie, gdzie zwierzęta zajmują szczególne miejsce jako członkowie rodzin, towarzysze życia czy partnerzy pracy. Chirurg–weterynarz (Warszawa) skupia się na kompleksowej diagnostyce, leczeniu i przywracaniu zdrowia zwierząt poprzez interwencje chirurgiczne. Nasi specjaliści zwierzęcy przyczyniają się do poprawy jakości życia zwierząt, które potrzebują interwencji medycznej. Odwiedź naszą placówkę lub umów się na konsultację, podczas której omówisz szczegóły leczenia swojego pupila.  

Profesjonalna chirurgia zwierzęca Warszawa

Podstawowym celem chirurgii zwierzęcej jest poprawa zdrowia zwierząt, zarówno w przypadku urazów, jak i chorób przewlekłych. Nasza chirurgia zwierzęca (Warszawa), to przede wszystkim wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy mają zarówno wiedzę z zakresu medycyny weterynaryjnej, jak i umiejętności chirurgiczne. Podczas zabiegów i operacji wykorzystujemy zaawansowane technologie, co umożliwia precyzyjne diagnozowanie i leczenie.

Chirurgia weterynaryjna Warszawa i jej rodzaje

Nasza chirurgia weterynaryjna (Warszawa) obejmuje zakres leczenia schorzeń ortopedycznych, dokładniej ujmując leczenie urazów i schorzeń układu kostno–stawowego. Złamane kończyny, dysplazje stawów czy urazy kręgosłupa to sytuacje, w których interwencja chirurgiczna może przywrócić zwierzęciu zdolność do normalnego funkcjonowania. Ponadto, nasi chirurdzy zwierzęcy specjalizują się w chirurgii tkanek miękkich, operując na narządach wewnętrznych, takich jak żołądek, jelita czy narządy rodne. Jeśli twoje zwierzę potrzebuje natychmiastowej interwencji medycznej, koniecznie skontaktuj się z nami.

Wybierz naszą klinikę – weterynarz chirurg–ortopeda

Jako doświadczony zespół weterynaryjny zapewniamy kompleksową opiekę zwierzętom, które poddawane były poszczególnym zabiegom chirurgicznym. Nasz weterynarz chirurg–ortopeda dba nie tylko o maksymalny komfort pacjenta podczas zabiegu, zapewniając mu troskę i należyte bezpieczeństwo, ale również dba o potrzeby emocjonalne właścicieli, szczegółowo omawiając przebieg zabiegu i zalecenia pooperacyjne. Co więcej, nasza klinika dla zwierząt (Warszawa) stawia na profesjonalną opiekę poszpitalną oraz późniejszą rehabilitację, która pomoże zwierzęciu powrócić do pełnej sprawności. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.