Okulista zwierzęcy w Warszawie

W przychodni Wetmedic możesz umówić się na konsultację okulistyczną. W trakcie wizyty lekarz przeprowadzi szczegółowe badanie narządu wzroku przy pomocy specjalnie dedykowanych w tym celu urządzeń. Obejrzy komorę przednią i tylną oka, dno oka, zbada ciśnienie wewnątrzgałkowe, czyli wykona tzw tonometrię. Pacjentów okulistycznych w Wetmedic konsultuje pani doktor Olga Siwa.

Profesjonalny okulista zwierzęcy Warszawa

Okulistyka weterynaryjna to specjalizacja, która skupia się na diagnostyce, leczeniu i zapobieganiu schorzeniom oczu u zwierząt. Oczu nie można zignorować, gdyż stan ich zdrowia ma wpływ na ogólną kondycję zwierząt. Dlatego nasi specjaliści w dziedzinie okulistyki weterynaryjnej odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu kompleksowej opieki nad zdrowiem oczu u różnych gatunków zwierząt. Zapoznaj się z zakresem naszych usług oraz badaniami, jakimi zajmuje się okulista zwierzęcy (Warszawa).

Oferujemy:

  • badanie okulistyczne
  • oftalmoskopia
  • barwienie fluoresceiną
  • test łzowy Schirmera
  • tonometria
  • chirurgia okulistyczna

Najlepszy weterynarz – okulista Warszawa

Czym dokładnie zajmuje się weterynarz? Okulista (Warszawa) przede wszystkim podejmuje się diagnozy różnych schorzeń oczu u zwierząt. Wizyta w naszej klinice zaczyna się od dokładnego badania oczu, oceny reakcji źrenic, sprawdzenia ostrości wzroku oraz analizy struktury oczu. Bardzo istotne jest także zbadanie ogólnego stanu zdrowia zwierzęcia, ponieważ niektóre schorzenia oczu mogą być powiązane z problemami w innych częściach organizmu. W przypadku wykrycia problemu, następnie nasz okulista weterynaryjny opracowuje plan leczenia. Może to obejmować zarówno terapie farmakologiczne, jak i procedury chirurgiczne. W przypadku infekcji zalecamy krople do oczu lub maści, natomiast w przypadku wrodzonych wad strukturalnych, konieczne może być przeprowadzenie operacji.

Rezerwacja wizyty

Na wizytę można umówić się telefonicznie pod numerem: +48 510 610 109,
albo korzystając z naszego systemu rezerwacji online:

Okulistyka weterynaryjna Warszawa

Okulistyka weterynaryjna nie obejmuje tylko leczenia schorzeń, ale także działa na rzecz zapobiegania im. regularne wizyty u naszego specjalisty pomagają w identyfikacji problemów już na wczesnym etapie, zanim dojdzie do pogorszenia stanu zdrowia. Podczas wizyt stawiamy nie tylko na leczenie, ale również szeroko pojętą profilaktykę. Podczas spotkań z właścicielami czworonogów, edukujemy ich na temat prawidłowej opieki nad oczami swoich pupili, obejmującej m.in. higienę oczu i unikanie czynników drażniących. Dzięki temu zwierzęta będą mogły cieszyć się świetnym zdrowiem przez naprawdę długie lata.

Weterynarz okulista – w trosce o wzrok twojego pupila

Okulistyka weterynaryjna, którą prowadzi nasza klinika weterynaryjna (Warszawa), jest ważną dziedziną, która obejmuje różne gatunki i rasy zwierząt. Nasi specjaliści są przygotowani do pracy z psami, kotami, podchodząc do każdego pacjenta indywidualnie i z należytą empatią. Zdajemy sobie sprawę, że każda rasa ma swoje specyficzne cechy anatomiczne i potrzeby, co wymaga od okulistów weterynaryjnych posiadania szerokiej wiedzy i umiejętności. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.