Videootoskopia weterynaryjna w Warszawie

Videootoskopia dla psa i kota

to nieoceniona metoda diagnostyczna w chorobach uszu u psów i kotów.

Choroby kanałów słuchowych u zwierząt występują bardzo powszechnie. Borykamy się z nimi na co dzień. Kluczowym działaniem w tym przypadku jest dobre uwidocznienie wnętrza ucha – czyli kanału słuchowego. Dzięki temu wiemy, jak postępować z pacjentem, jakie zalecić leczenie.

Czasami kanał słuchowy wymaga gruntowego płukania – dzięki videotoskopii „widzimy, co robimy”.

W naszej przychodni Wetmedic możecie w trakcie wizyty zobaczyć na monitorze wnętrze ucha swojego pupila!

Rezerwacja wizyty

Na wizytę można umówić się telefonicznie pod numerem: +48 510 610 109,
albo korzystając z naszego systemu rezerwacji online:

Profesjonalna videootoskopia weterynaryjna –Warszawa

Zdrowie twojego pupila jest dla ciebie priorytetowe? Pamiętaj, że niektóre choroby mogą pojawić się niespodziewanie, dlatego tak istotna w utrzymaniu właściwej kondycji zwierzaka jest profilaktyka i właściwa diagnostyka. W naszej lecznicy weterynaryjnej oprócz podstawowych pakietów zdrowotnych oferujemy specjalistyczne badania, w tym kompleksowe badania uszu. Videoskopia weterynaryjna wykonywana w Warszawie pozwala ustalić przyczynę schorzeń usznych, dzięki czemu możemy wprowadzić właściwe leczenie. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą.  

Videootoskopia zwierząt Warszawa – badanie słuchu twojego pupila

Videootoskopia zwierząt (Warszawa) to nowoczesna metoda diagnostyczna, która umożliwia nam szczegółową analizę stanu zdrowia uszu u zwierząt. Choroby uszu są częstym problemem występującym u różnych ras. Co więcej, charakterystyka objawów może być zróżnicowana, co niekiedy utrudnia postawienie diagnozy. To właśnie dlatego tak ważne jest regularne badanie uszu u twojego pupila, zwłaszcza jeśli zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy, takie jak swędzenie, zaczerwienienie, wydzielina czy nieprzyjemny zapach. Chcesz zadbać o zdrowie zwierzęcia? Dobry weterynarz Warszawa ci w tym pomoże!

Przyjdź do nas na badanie słuchu u zwierząt w Warszawie

Niektóre rasy psów są bardziej narażone na problemy z uszami ze względu na swoją budowę anatomiczną. Przykładem mogą psy o długich i zwisających uszach, takie jak cocker spaniele, labradory czy basset houndy. Ze względu na specyficzną budowę małżowiny mogą być bardziej podatne na infekcje uszne z powodu ograniczonej wentylacji i wilgoci w kanałach usznych. Przyprowadź swojego przyjaciela na badanie realizowane w Warszawie, abyśmy mogli wykluczyć ewentualne anomalie i wprowadzić właściwe leczenie w przypadku wystąpienia nieprawidłowości.

Zajmiemy się zdrowiem twojego pupila – videoskopia zwierząt w Warszawie

Nasza klinika weterynaryjna oferuje profesjonalną i kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób uszu u zwierząt. Nasi weterynarze zajmą się obrazowaniem stanu ucha oraz leczeniem poszczególnych schorzeń zarówno u psów, jak i kotów. Pamiętaj, że dzięki videootoskopii możemy precyzyjnie zdiagnozować różnego rodzaju choroby, takie jak infekcje, grzybice, alergie czy obecność ciał obcych, oraz zaplanować odpowiednie leczenie. Skorzystaj z naszych usług, aby zapewnić swojemu pupilowi właściwy stan zdrowia. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na wizytę, co zniweluje czas oczekiwania w naszej poczekalni.