Przychodnia weterynaryjna Wetmedic

Przychodnia weterynaryjna Wetmedic została otwarta na Saskiej Kępie w roku 2004 przez panią doktor Agnieszkę Leżańską.

W pierwszych latach działalności przychodnia mieściła się przy ulicy Zwycięzców 42 w niewielkim 50 metrowym lokalu użytkowym. Pani doktor pracowała sama stopniowo przekonując do siebie mieszkańców Saskiej Kępy oraz ich pupili. Z biegiem czasu w przychodni Wetmedic zaczęli pracować kolejni lekarze weterynarii. Po pięciu latach działalności doktor Leżańska postanowiła przenieść przychodnię do większego lokalu przy ulicy Zwycięzców 40. Dzięki dodatkowej przestrzeni powstała recepcja a wraz z jej powstaniem w zespole przychodni Wetmedic pojawiły się nowe osoby.

Komfort i bogata oferta dla naszych podopiecznych

Oferta firmy była powoli rozszerzana o nowe usługi, zakupiono nowy sprzęt medyczny, zdecydowano także o zatrudnieniu techników weterynaryjnych, czyli pielęgniarek. W roku 2021 doktor Leżańska zdecydowała o przeprowadzeniu totalnej metamorfozy przychodni Wetmedic. Wynajęto lokal sąsiadujący z firmą i dzięki temu powierzchnia Wetmedic powiększyła się dwukrotnie. W chwili obecnej Wetmedic znajduje się w dużym lokalu z nowoczesnym wystrojem. Poczekalnia podzielona jest na dwie części- dla kotów i oddzielną dla psów. Dzięki temu zwierzęta mniej stresują się przed konsultacjami.

Zespół specjalistów

W przychodni Wetmedic pracują lekarze weterynarii- interniści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu psów i kotów.
Oprócz tego posiadamy w zespole wielu specjalistów – chirurg, ortopeda – znany w całej Polsce, specjalista od badań USG, który jest wykładowcą na wielu warsztatach dla lekarzy weterynarii w Polsce, kardiolog, okulista, radiolog, dermatolog.
Umów się na wizytę już dziś!!!

Nowoczesne gabinety

Zadbamy o zdrowie Twojego pupila

Posiadamy cztery gabinety konsultacyjne, salę chirurgiczną z salą przygotowawczą, szpital, oddzielny, specjalnie wyposażony gabinet stomatologiczny, a także salonik groomerski.

Zaangażowani specjaliści
do Twojej dyspozycji

Przyjmujemy 7 dni w tygodniu.
Podjęliśmy współpracę z wieloma specjalistami, aby rozszerzyć oferowane usługi i zapewnić najwyższą ich jakość i pełen profesjonalizm.

Za sukcesem Wetmedic stoi silna kobieta, która jak sądzimy nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Zapraszamy do Wetmedic na Saskiej Kępie!